focusmall_800×800px_noc_rabatow_v1

Noc Zakupów, 14 czerwca

Noc zakupów to wyjątkowa szansa, by o niecodziennej porze skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek i ofert specjalnych. Już w środę, 14 czerwca Focus Mall Zielona Góra zaprosi na nocny shopping! To świetna propozycja nie tylko dla zapracowanych i łowców okazji, ale także melomanów. Tego wieczoru zakupy umili bowiem występ znanego wokalisty, Mateusza Ziółko.

Wszyscy, którzy środowy wieczór, 14 czerwca w godz. 18.00-22.00 spędzą w Focus Mall, zapewne zapamiętają ten czas na dłużej. W ramach Nocy zakupów galeria przygotowała atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Wielkie emocje i wielkie zwycięstwa

Pierwszym z nich jest „Magiczna kula”. W tej emocjonującej zabawie będą się liczyć zręczność i spryt. Uczestnik gry będzie miał za zadanie wyciągnięcie z przezroczystego podajnika jednej z kilkunastu kolorowych piłek. Każda barwa oznacza inną kategorię nagrody. Brzmi banalnie? Tylko z pozoru, ponieważ zadanie utrudniać nam będzie sprężone powietrze znajdujące się w podajniku, wprawiające piłeczki w ruch. By sprawdzić swoje umiejętności i wziąć udział w tej wciągającej grze zręcznościowej, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł i zarejestrować paragon w punkcie konkursowym. W ramach czterech kategorii nagród do zdobycia będą, m.in. kosmetyki, biżuteria oraz vouchery
na kolejne zakupy.

Regulamin: Magiczna kula

Przyjdź i skomponuj własne perfumy

Stworzenie oryginalnego zapachu wcale nie jest skomplikowane. Dla osób, które chciałyby się poczuć, jak Coco Chanel lub Giorgio Armani, zapraszamy do odwiedzenia stoiska „Studio Zapachu” – unikalnej przestrzeni,
w której każdy będzie mógł poznać tajniki i materiały do produkcji perfum. Każdy, kto zrobi zakupy za min. 30 zł, będzie mógł poprosić konsultantkę o przygotowanie fiolki spersonalizowanych perfum dla siebie lub bliskiej osoby.

Regulamin: Studio zapachu

Zakupy w wyjątkowej atmosferze

Tego wieczoru na terenie galerii na odwiedzających czeka jeszcze jedna niezwykła niespodzianka. Klientom robiącym zakupy akompaniować będzie Mateusz Ziółko, doskonały muzyk, zdobywca licznych nagród, autor, m.in. takich przebojów, jak: „Szkło”, „ W płomieniach”” czy „7 Rzeczy”. To także zwycięzca III edycji programu „The Voice of Poland” oraz laureat głównej nagrody w konkursie „Superdebiuty 2014” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jego akustyczny występ z pewnością oczaruje całą publiczność.

 

    Nowości    Wydarzenia    Promocje

Październik 19, 2017
Fokus star wars-101

Star Adventure – fotorelacja

Czytaj więcej

Październik 19, 2017
eobuwie.pl w galerii Focus Mall Zielona Góra (3)

Otwarcie eobuwie.pl

Czytaj więcej

Październik 19, 2017
WKRUK-Instagram-500x500

Kwiaty Nocy od W.Kruk

Czytaj więcej

Październik 19, 2017
1024x1024

-50% na drugi produkt

Czytaj więcej

Październik 19, 2017
800

Kazar Trend Hunt!

Czytaj więcej

Październik 19, 2017
październik - 800x800 px

Promocja Golden Rose

Czytaj więcej

Październik 19, 2017
Recycling_promo_Intimissimi_800x800

Zadbaj o środowisko!

Czytaj więcej